سیاست مرجوعی و عودت

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 7 روز طول می کشد. اگر 7 روز از خرید شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. 

-در صورتی که تحت هر شرایطی هولوگرام مخصوص پوزسازان مخدوش یا کنده شود پوزسازان هیچ گونه تعهدی نسبت به کالا ندارد و کالا برای مشتری پس فرستاده خواهد شد.
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری توسط مشتری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پوزسازان برسد کالا قابلیت مرجوع یا تعویض ندارد.
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پوزسازان برسد، هزینه‌های ارسال به عهده پوزسازان است و کالا تعویض می شود.
همچنین باید کالا در بسته بندی اصلی باشد.
-چندین نوع کالا از عودت معاف هستند.
1.کالاهای فاسدشدنی مانند غذا، گل، روزنامه یا مجلات قابل برگشت نیستند.
2.ما همچنین محصولاتی را که کالاهای بهداشتی یا بهداشتی، مواد خطرناک یا مایعات یا گازهای قابل اشتعال هستند نمی پذیریم.
3.کالای الکترونیکی از جمله قطعات کارتخوان در صورت باز شدن از کارتون بسته بندی به هیچ وجه قابلیت مرجوع کردن ندارند(به دلایلی از جمله اینکه در صورت معیوب بودن دستگاه ممکن است قطعه دچار آسیب دیدگی شود یا افراد غیر متخصص تعمیرات را انجام دهند)
4.موارد غیر قابل برگشت اضافی: کارت های هدیه محصولات نرم افزاری قابل دانلود برخی از اقلام بهداشتی و مراقبت شخصی برای تکمیل بازگشت شما، به رسید یا مدرک خرید نیاز داریم. لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید. موقعیت‌های خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی داده می‌شود: کتابی با نشانه‌های آشکار استفاده از CD، DVD، نوار VHS، نرم‌افزار، بازی ویدیویی، نوار کاست یا صفحه وینیل که باز شده است.
5.هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، آسیب دیده یا قطعاتی از دست رفته است. هر کالایی که بیش از 7 روز پس از تحویل بازگردانده شود، بازپرداخت پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد. در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود. بازپرداخت دیر یا مفقود شده اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید. سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود. بعد با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.
هدایا
اگر کالا در هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، به ازای ارزش بازگشتی خود یک اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.
اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.
کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی پوزسازان
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارس کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پوزسازان، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید پوزسازان در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

کلیه مکاتبات پوزسازان با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

فروشگاه اینترنتی پوزسازان