هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

متن پیشنهادی: اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

متن پیشنهادی: مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

متن پیشنهادی: اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

متن پیشنهادی: اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

حریم خصوصی

شرایط حریم خصوصی سایت پوزسازان

سایت پوزسازان متعهد می‌شود که تمامی حریم شخصی شما حفظ شود و هیچ گونه اطلاعات شما به بیرون از محیط سایت درز نکند. این اقدام توسط یک تیم پشتیبانی و امنیت سایت به خوبی تضمین خواهد شد.

این اطلاعات صرفاً در جهت تکمیل رزومه و فایل کاربری شما در سایت بوده است و به هیچ عنوان در مباحث دیگر از آن استفاده نخواهد شد. در ادامه مهم‌ترین سؤالات مورد نظر در این حوزه در وب سایت آنلاین پوزسازان را پاسخ می‌دهیم. 

داده‌های شخصی جمع‌آوری‌شده چه هستند و چگونه ذخیره می‌شود؟

 • اطلاعاتی مختلف نظیر مرتبه‌های بازدید، مدت زمان آن، ورژن مرورگر و نوع مرورگری که با آن به سایت آمده‌اید، نوع وسیله وارد شده به سایت (گوشی یا لپ تاب و …) و بسیاری اطلاعات از جنس زیر ساخت و فنی صرفاً در جهت بهبود و افزایش سرعت خدمات ذخیره و استفاده می‌شود. این اطلاعات با مشخصات فردی شما به هیچ وجه ارتباط نخواهد داشت.
 • اطلاعات مطرح شده در این بخش کاملاً سری و برای خودتان بوده است و فرد یا سازمان سومی نمی‌تواند به آن ها دسترسی داشته باشد.
 • در جهت بهبود و کمک به انتخاب دقیق‌تر و بهتر شما، نظرات منتشرشده در وب سایت برای محصولات گوناگون گردآوری می‌شود. برای تشخیص کاربران غیرفعال و ویروس گون با استفاده از ردیاب وب و IP کاربران، اقدام به جمع آوری خواهیم کرد.

استفاده از کوکی‌ها در چه مواردی کاربردی است؟

 1. در سایت پوزسازان از کوکی‌ها (به عنوان یک فایل متنی که روی دستگاه رایانه شخصی یا موبایل شما ذخیره می‌شوند، نخواهد بود. این فایل توسط مرورگر مورد بازخوانی قرار خواهد گرفت و اطلاعاتی درباره‌ی وب‌سایت مانند مشخصات، رمز ورود و نام کاربری به سایت و تنظیمات سفارشی شده‌ی کاربر ذخیره می‌شود) استفاده می‌شود.
 • بعد از به اشتراک گذاشتن صحبت و کامنت خود در وب سایت، شما می‌توانید برای انتخاب نام، نشانی ایمیل و وب سایتتان از کوکی‌ها استفاده کنید. در این زمینه دست شما بسیار باز خواهد بود و بدون هیچ گونه اجباری می‌توانید انجام دهید.

در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در دفعات بعدی مراجعه به سایت برای بیان نظرات، نیاز به پر کردن فرم اطلاعات ندارید. کوکی‌ها به مدت 1 سال در سایت‌ها باقی خواهند بود.

 • انتشار یک مقاله در یک سایت برای شما یک کوکی یک روزه را به وجود می‌آورد که صرفاً شناسنامه پستی است و هیچ گونه اطلاعات خصوصی در آن وجود نخواهد داشت.
 • کوکی‌ها کاملاً برای بهتر کردن کاربری و رابط را دارند و از آن ها برای مصارف تبلیغاتی استفاده نخواهد شد. بدون هیچ گونه مزاحمتی از آن می‌توانید استفاده کنید.

اطلاعات تا چه زمانی ذخیره خواهند شد؟

 • اگر در سایت پوزسازان نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و اطلاعات متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به صورت خودکار امکان‌پذیر خواهد بود.
 • کاربرانی که در سایت ثبت‌نام خواهند کرد، اطلاعات شخصی آن ها حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، این اطلاعات را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر زمان که مایل باشند، حذف کنند. مدیران وب سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های خودتان به چه صورتی خواهد بود؟

اگر در پوزسازان، دارای صاحب حساب کاربری هستید یا حتی متنی به عنوان نظر به اشتراک می‌گذارید، حق درخواست فایل اطلاعات شخصی خود را دارید. این داده‌ها شامل هر آن چیزی خواهد بود که در وب سایت  از خود باقی گذاشته‌اید. حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملاً محفوظ است. این داده‌ها که قابلیت پاک کردن دارند، شامل مواردی که مدیریت جهت بهبود سایت از آن استفاده می‌کنند، نمی‌شود.

تذکر

 • بدون تردید امکان دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی به وجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی شما عزیزان را به خطر بیندازد، در هر شرایط و موقعیتی نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم.
 • در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست داریم که به بخش تماس با ما سریعاً اطلاع رسانی کنید و مشکل را شرح دهید. بدین صورت ما نیز با خیالی آسوده‌تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چیزی از چشم ما به دور باقی ماند، شما تیزبینانه آن را رصد می‌کنید.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی پوزسازان
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارس کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پوزسازان، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید پوزسازان در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

کلیه مکاتبات پوزسازان با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

فروشگاه اینترنتی پوزسازان