رویه‌های بازگرداندن کالا

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پوزسازان جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-بعد از ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس pozsazan@gmail.com ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان پوزسازان امکان تست آن را داشته باشند.

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

-کالا باید فقط از طریق پست ملی ارسال شود در صورت ارسال از طریق دیگر شرکت‌ها مابقی اضافه هزینه از مشتری دریافت می‌گردد.

استان آذربایجان غربی شهرستان بوکان خیابان انقلاب پاساژ دادخواه پلاک91

هزینه بازگشت چطور محاسبه خواهد شد؟

 سفارشاتی که ارسال آن ها از پست صورت گرفته باشد در صورت ثبت درخواست مرجوعی کالا و پس از تایید کارشناسان، هر درخواست  شامل 20 هزار تومان هزینه ی بازگشت میباشد و در صورت ثبت درخواست مرجوعی کالا،از طریق تیپاکس هر درخواست  شامل 30 هزار تومان هزینه ی بازگشت میباشد که فعلا تیپاکس در دسترس نمی باشد.

هنگام ثبت درخواست مرجوعی هزینه ی بازگشت را میتوانید از طریق حساب کاربری خود مشاهده نمایید و بعد از بازگشت و پذیرش کالا این مورد از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورتی که هزینه ی بازگشت به سفارش شما تعلق گرفته باشد هزینه ی بازگشت از مبلغ مرجوعی کسر و باقی مانده ی مبلغ به حسابتان واریز خواهد شد.

-کالای الکترونیکی از جمله قطعات کارتخوان در صورت باز شدن از کارتون بسته بندی به هیچ وجه قابلیت مرجوع کردن ندارند(به دلایلی از جمله اینکه در صورت معیوب بودن دستگاه ممکن است قطعه دچار آسیب دیدگی شود یا افراد غیر متخصص تعمیرات را انجام دهند)

-در صورتی که تحت هر شرایطی هولوگرام مخصوص پوزسازان مخدوش یا کنده شود پوزسازان هیچ گونه تعهدی نسبت به کالا ندارد و کالا برای مشتری پس فرستاده خواهد شد.

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری توسط مشتری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پوزسازان برسد کالا قابلیت مرجوع یا تعویض ندارد.

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پوزسازان برسد، هزینه‌های ارسال به عهده پوزسازان است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس pozsazan@gmail.com ارسال فرمایید. 

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟
از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:
–  وارد پروفایل خود شوید و از قسمت سفارشات تحویل شده ، درخواست خود را ثبت کنید.

–  یا پیام خود را در صفحه  تماس با ما  ایمیل ارسال کنیدبا انتخاب موضوع خدمات پس از فروش.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی پوزسازان
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارس کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پوزسازان، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید پوزسازان در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

کلیه مکاتبات پوزسازان با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

فروشگاه اینترنتی پوزسازان